kontakt Sånafest:

 

 

ADMINISTRASJONEN / ADMINISTRATION


Festivalsjef / Festival Director

Thea Færden Bringsværd

thea@saanafest.com

+47 476 642 43

 

Administrativ leder & Produsent

Administrativ leader & Producer

Frances Gerono Huby

frances@saanafest.com

+47 410 16 398

 

Styreleder / Chairman of the Board

Nina Koren

nina@saanafest.com

+47 403 41 993

KOMMUNIKASJON OG MARKEDSAVDELING /

COMMUNICATION AND MARKETING


Kommunikasjon- og markedsføringssjef /

Head of Marketing and Communication

Ingvild Isaksen

ingvild@saanafest.com

+47 920 84 330

 

Presse ansvarlig & Prosjektleder Radio Såna /

Manager of the press & Radio Såna Project Manager

Andreas Strand Renberg

andreas@saanafest.com

+47 457 99 269


ANDRE / OTHERS

Frivillig koordinator / Volunteer Coordinator

Jill Kirchmann

frivillig@saanafest.com

+47 94105937

Prosjektleder Drypp & visuell identitet/innovasjon

Project Manager DRYPP & visual identity/innovation

Mikkel Rasmussen Hofplass

mikkel@saanafest.com

+47 988 99 072

 
Name *
Name
 

Postadresse /address: Kongeveien 29, 1550 Hølen