kontakt Sånafest:

 

 

ADMINISTRASJONEN


Festivalsjef

Thea Færden Bringsværd

thea@saanafest.com

+47 476 642 43

 

Administrativ leder & Produsent

Frances Gerono Huby

frances@saanafest.com

+47 410 16 398

 

Styreleder

Nina Koren

nina@saanafest.com

+47 403 41 993

KOMMUNIKASJON OG MARKEDSAVDELING


Kommunikasjon- og markedsføringssjef

Ingvild Isaksen

ingvild@saanafest.com

+47 920 84 330

 

Presse ansvarlig &

Prosjektleder Radio Såna

Andreas Strand Renberg

andreas@saanafest.com

+47 457 99 269


ANDRE

Frivillig koordinator

Jill Kirchmann

frivillig@saanafest.com

+47 94105937

Prosjektleder Drypp & visuell identitet/innovasjon

Mikkel Rasmussen Hofplass

mikkel@saanafest.com

+47 988 99 072

 
Name *
Name
 

Postadresse: Kongeveien 29, 1550 Hølen