Kontakt oss

Festivalsjef

Thea Færden Bringsværd

thea@saanafest.com

+47 476 642 43

 

Markeds- og kommunikasjonssjef

Andreas Strand Renberg

andreas@saanafest.com

+47 457 99 269

 

Administrativ leder & Produsent

Frances Gerono

frances@saanafest.com

+47 410 16 398

 

Styreleder & Frivillig koordinator

Nina Koren

nina@saanafest.com

+47 403 41 993

 

Prosjektleder Drypp & visuell identitet/innovasjon

Mikkel Rasmussen Hofplass

mikkel@saanafest.com

+47 988 99 072

 

Prosjektleder Son & Workshop program

Ingvild Isaksen

ingvild@saanafest.com

+47 920 84 330

 

 

Sånafest har for tiden kontorplass på Sentralen i Oslo og i stuen til Nina i Hølen.


Postadresse: Kongeveien 29, 1550 Hølen